Котельне обладнання

Взимку теплиця є прекрасним притулком для рослин, чутливих до холоду. Однак під час заморозків і там потрібно зігріти їх. Зробити це можна за допомогою котельної установки.

Вугілля, електрику або газ?

Деревні котли як і раніше дуже популярні. Однак, це не дуже зручне рішення, так як необхідно контролювати пристрій 24 години на добу - інакше піч може згаснути. Більш зручно (хоча і більш дорого) нагрівати теплицю за допомогою електричних радіаторів (масло або конвектори), радіаторів або нагрівальних кабелів (в невеликих приміщеннях). Також, іноді купують дизельний котел або котел на солярці.

Джерелом тепла може бути також газовий котел, який нагріває воду, що транспортується в теплицю, і розподіляє в ній нагрівальні труби і радіатори. Це один з кращих методів нагріву, як з точки зору комфорту, так і впливу на навколишнє середовище. Система працює ефективно без перешкод, а також дозволяє точно контролювати температуру.

Теплицю можна також нагрівати за допомогою котла опалювального газового, що живиться від природного або скрапленого газу. Існують моделі різних розмірів, доступні на ринку, портативні і постійно встановлені в котельні під ключ. Вони дозволяють дуже швидко нагрівати приміщення, особливо під час сильних морозів.

Котли, пальники і вся система опалення спроектовані спеціально для теплиць. Котел відрізняється великим водним об'ємом. Конструкція первинної камери згоряння пальники забезпечує низький викид NОx і СО, що дозволяє подавати гази в теплицю для підживлення рослин СО2. Система відрізняється дуже економною витратою газу. У АТС-Україна можна котельне обладнання купити або замовити монтаж котлів для вашої промислової теплиці.

Принцип роботи котла опалення газового

У випускній системі позаду котла встановлюється конденсор димових газів (економайзер). По-перше, конденсор використовується для охолодження димових газів з метою подачі CO2 (з 120 до 60С). Відходять гази - СО2 - відбираються безпосередньо в конденсора і направляються до рослин в теплицю. Вуглекислий газ є одним з основних добрив для рослин.

Монтаж опалення дозволяє отримувати латентний тепло з димових газів, що дає економічний ефект. Різниця температур використовується в якості додаткового тепла при опаленні

теплиць.

Комбіновані котли опалення обладнані для роботи на газі і дизелі (в якості резервного палива на випадок перебоїв з газом). Для опалення теплиці ми пропонуємо встановити котел або кілька котлів «Crone» або подібний з комбінованими пальниками RKB.

Для розподілу сконденсованих димових газів використовується система пластикових CO2-трубопроводів (ПВХ). Для транспортування димових газів застосовується вентиляторна установка, що вмонтовується центрально. На підприємстві з декількома відділеннями можлива ситуація, коли відкрито кілька розподільних клапанів CO2 і потрібно менше димових газів. Вентилятор обладнаний частотним регулятором і датчиком тиску, який вимірює тиск в відвідної труби. Таким чином, в системі буде однаковий тиск, і при цьому гарантується правильно розподіл димових газів. Крім того, в вентиляторної установки передбачений змішувальний клапан. При запуску системи спочатку здійснюється вентиляція з використанням холодного навколишнього повітря. Коли дозволена дозації СО2 від котла, починає повільно відкриватися змішувальний клапан. Спеціальний термостат стежить за тим, щоб температура димових газів не перевищувала 55 º C. Гранична температура ПВХ становить 63 º C. Запит CO2 визначається кліматичним комп'ютером або вимірювальною установкою, при необхідності поставляється окремо.